ZESPÓŁ


Naprawdę chcesz o nas czytać?

Jarek

WOKAL

Założyciel, wokalista i manager zespołu. Śpiewu uczył się między innymi pod okiem Elżbiety Zapendowskiej, Ariela Radomińskiego i Erwina Regosza. Na co dzień pracuje w dziale marketingu jednego z klubów LSK. Po godzinach jest spikerem sportowym i konferansjerem. Kibic Manchesteru United i miłośnik naleśników.

Konrad

BAS, CHÓRKI

Basista. W ekipie od maja 2016 roku. W tygodniu student psychologii i wrażliwa dusza 24h. Imponuje siłą spokoju i zawsze służy radą, oczywiście po chwili zastanowienia. Kiedy nie ma go z nami i nie spędza czasu z dziewczyną, pisze piosenki i gra koncerty z zespołem Uncle's Confession, którego jest liderem.

Dariusz

PERKUSJA

Perkusista! Co widać, słychać i czuć. W zespole od końca 2017 roku. Jeśli nie gra akurat koncertu (lub nie ogląda koncertu), udziela lekcji gry na perkusji. W ekipie, oprócz gry na bębnach odpowiada za organizację transportu. Wielki fan (głosu) Rudej z Red Lips. Lubi polskie morze o każdej porze roku, ale najbardziej latem.

Miłosz

GITARA

Miłosz, czyli człowiek-solówka. Gitara prowadząca w zespole. Fan Jokera (albo Jacka) i okularów przeciwsłonecznych. Pochodzi z Rypina, Polska. Mieszkał w Krakowie, gdzie posmakował tzw. dużej sceny. Kilka lat temu trafił do Bydgoszczy, a wraz z początkiem 2018 roku do Momentów!

Adrian

GITARA

Najmłodszy w stadzie! Dołączył do nas pod koniec 2019 roku. W zespole odpowiada głównie za partie gitary rytmicznej, ale chętnie gra też solówki. Obok Konrada (basisty) drugi student na pokładzie. "Brak informacji o związku do wyświetlenia". Młody, zdolny człowiek i dobry kolega.