Poznajmy się lepiej!

Jarek

WOKAL

Założyciel, wokalista i manager zespołu. Śpiewu uczył się między innymi pod okiem Elżbiety Zapendowskiej, Artura Grudzińskiego i Ariela Radomińskiego. Na co dzień prowadzi agencję marketingową Brzeski Media. Po godzinach jest spikerem sportowym i konferansjerem. Kibic Manchesteru United.

Konrad

BAS, CHÓRKI

Basista. W ekipie od maja 2016 roku. Magister psychologii i wrażliwa dusza 24h. Imponuje siłą spokoju i zawsze służy radą, oczywiście po chwili zastanowienia. Kiedy nie ma go z nami i nie spędza czasu z dziewczyną, pisze piosenki i gra koncerty z zespołem Uncle's Confession, którego jest liderem.

Dariusz

PERKUSJA

Perkusista! Co widać, słychać i czuć. W zespole od końca 2017 roku. Jeśli nie gra akurat koncertu (lub nie ogląda koncertu), udziela lekcji gry na perkusji. W ekipie, oprócz gry na bębnach odpowiada za organizację transportu. Wielki fan (głosu) Rudej z Red Lips. Lubi polskie morze o każdej porze roku, ale najbardziej latem.

Adrian

GITARA

Najmłodszy w stadzie! Dołączył do nas pod koniec 2019 roku. W zespole odpowiada głównie za partie gitary rytmicznej, ale chętnie gra też solówki. Jest jedynym studentem na pokładzie statku o nazwie "Momenty". Młody, zdolny człowiek i dobry kolega. "Brak informacji o związku do wyświetlenia".

Adam

GITARA, CHÓRKI

Gitara, bas i bębny to jego pasja. Przez kilka ostatnich lat wspomagał nas na zastępstwach jako sideman. Oficjalnie w składzie od stycznia 2021 roku. W Momentach gra na gitarze prowadzącej i śpiewa w chórkach. Oprócz grania uczy też gry na instrumentach. Po godzinach uwielbia snowboard i windsurfing.